wtorek, 3 maja 2016

Jak rekrutować analityka do zespołu lub projektu

Zapytajcie go na czym polega praca analityka.
Moim zdaniem na tym: http://it-consulting.pl/autoinstalator/wordpress/2016/05/03/wiedza-a-nauka-i-prawda

13 komentarzy:

Janusz pisze...

Praca analityka biznesowego jest bardzo ciekawa :) Sam specjalizuje się w tematyce raportów i analiz biznesowych, więc wiem coś w tym temacie. Najlepszą z metod, aby sprawdzić czy ktoś zna się na takiej pracy dać mu jakieś zadanie do wykonania ;)

Samsungirexindia pisze...

This article is extremely useful and intersting,Thanks for sharing such an instructive article with us.
keep updating....
KW- Field ticketing software

Adrian Pawlak pisze...

Dziś praktycznie każda osoba pracująca w IT powinna znać język angielski. Jego znajomość ułatwia bowiem rozwiązywanie wielu problemów charakterystycznych dla tej branży. Warto jest dlatego przyswoić sobie pewne zwroty branżowe, których używa się na co dzień w środowisku pracy IT - https://lincoln.edu.pl/warszawa/blog/25-angielskich-zwrotow-zwiazanych-z-it/. Ich znajomość z pewnością przyczyni się do zwiększenia efektywności pracy informatyka.

analityka BI pisze...

Dzisiaj wiedza z zakresu analityki biznesowej opiera się w dużej mierze na konkretnych narzędziach stosowanych w przedsiębiorstwach. Dlatego myślę, że liczy się przede wszystkim wiedza z zakresu konkretnego oprogramowania, oraz ogólne zdolności analityczne.

Talha Shahzad pisze...

What awesome blog looks great? Want more details something like visit and explore more new items. Thanks for this valuable thoughts.
Cloud accounting software

aniria pisze...

Analityka biznesowa zyskuje na popularności, głównie ze względu na swoją użyteczność. Także coraz więcej systemów ERP umożliwia gromadzenie i przetwarzanie danych https://sidgroup.pl/oferta/analityka dla użyteczności typowo biznesowych. Wszystkie te działania są jednak ściśle związane z technologiami jakie obecnie są wykorzystywanie w biznesie.

Anna Grzelak pisze...

Systemy ERP są obecnie co raz bardziej popularne. Narzędzi tych używa się głównie do celów związanych z zarządzaniem poszczególnymi działami w firmie https://www.connecto.pl/system-erp-do-zarzadzania-firma/. Dzięki nim można skutecznie usprawnić automatyzację oraz zwiększyć wydajność całego przedsiębiorstwa. W zależności od branży można wykorzystać je do realizacji całkiem odmiennych zadań.

Unknown pisze...

bardzo ciekawy wpis. Ja wlasnie zastanawiam sie nad wdrozeniem iu siebie systemy CRM. Znalazlem ciekawa oferte na stronie sente.pl. Co o tym myslisz? Mozesz mi w czyms doradzic? :)

Izanna pisze...

hej! ja mogę doradzić kontakt z tą firmą https://craftware.pl/case-studies/ , ponieważ tworzy ona profesjonalne oprogramowania dla firm i to niezależnie od branży. mają w tym ogromne doświadczenie i dużo wiedzy

Wojciech Roszkowski pisze...

Bardzo fajny artykuł. Jestem pod wrażeniem.

Astrafox pisze...

Rzeczywiście analiza w biznesie jest niezwykle istotna i prawidłowo wykonana może znacząco podnieść skuteczność oraz wyniki. Dlatego nie można pominąć tego narzędzia w rozwoju przedsiębiorstwa

darja pisze...

W każdej firmie odpowiednie zarządzanie zespołem jest rzeczą najważniejszą ponieważ ma to późniejszy wpływ na uzyskiwane wyniki. Dlatego też należy zadbać o odpowiednie kształcenie kadry kierowniczej i w tej kwestii odsyłam na stronęhttps://www.impactinternational.com/pl/blog/jak-nalezy-rozumiec-przywodztwo-w-zmianie gdzie można znaleźć więcej informacji na ten temat

Ariadna pisze...

Podczas rekrutacji bardzo pomocne są tego typu narzędzia jak https://extended.tools/. Taka analiza indywidualna bada style zachowań, komunikacji, sposób podejmowania decyzji, mocne strony danej osoby. Myślę że warto rozważyć skorzystanie z tego narzędzia