wtorek, 3 maja 2016

Jak rekrutować analityka do zespołu lub projektu

Zapytajcie go na czym polega praca analityka.
Moim zdaniem na tym: http://it-consulting.pl/autoinstalator/wordpress/2016/05/03/wiedza-a-nauka-i-prawda

5 komentarzy:

Janusz pisze...

Praca analityka biznesowego jest bardzo ciekawa :) Sam specjalizuje się w tematyce raportów i analiz biznesowych, więc wiem coś w tym temacie. Najlepszą z metod, aby sprawdzić czy ktoś zna się na takiej pracy dać mu jakieś zadanie do wykonania ;)

Jasmine Miller pisze...

This article is extremely useful and intersting,Thanks for sharing such an instructive article with us.
keep updating....
KW- Field ticketing software

Adrian Pawlak pisze...

Dziś praktycznie każda osoba pracująca w IT powinna znać język angielski. Jego znajomość ułatwia bowiem rozwiązywanie wielu problemów charakterystycznych dla tej branży. Warto jest dlatego przyswoić sobie pewne zwroty branżowe, których używa się na co dzień w środowisku pracy IT - https://lincoln.edu.pl/warszawa/blog/25-angielskich-zwrotow-zwiazanych-z-it/. Ich znajomość z pewnością przyczyni się do zwiększenia efektywności pracy informatyka.

analityka BI pisze...

Dzisiaj wiedza z zakresu analityki biznesowej opiera się w dużej mierze na konkretnych narzędziach stosowanych w przedsiębiorstwach. Dlatego myślę, że liczy się przede wszystkim wiedza z zakresu konkretnego oprogramowania, oraz ogólne zdolności analityczne.

Talha Shahzad pisze...

What awesome blog looks great? Want more details something like visit and explore more new items. Thanks for this valuable thoughts.
Cloud accounting software