piątek, 25 marca 2011

Greg Young w Polsce! (UWAGA KONKURS)Mamy już kompletną agendę konferencji 4Developers, zatem mogę oficjalnie powiedzieć, że Greg Young, którego udało się nam zaprosić do Polski, przedstawi dwie prezentacje:
  1. Zapomnij o szczegółach, liczy się efekt! - jest to nowa, jeszcze nie publikowana prezentacja, którą Greg przygotował specjalnie dla nas na 4Dev
  2. Uwolnij swoją domenę! - przekrojowa prezentacja, która udowadnia, że możemy skonstruować wysokowydajny, skalowalny system, zachowując nieautystyczny model domeny biznesowej. Czyli jak połączyć Domain Driven Design, Commmand-query Responsibility Segregation, Event Sourcing oraz kilka innych najnowszych zdobyczy inżynierii oprogramowania.
Od siebie dodam, że Greg należy do mojej ścisłej czołówki guru współczesnej inżynierii oprogramowania. Posiada tytuł Most Valuable Person Microsoftu, jest głównych twórcą koncpecji architektonicznej CqRS oraz wniósł duży wkład w rozwój Domain Driven Design. Dodatkowo potrafi z pasją opowiadać historie o zaawansowanych koncepcyjnie technikach, w taki sposób, że doznajemy efektu "I know Kung Fu".btw: czy ktoś z Was odważyłby się wystąpić ze slajdami w TAKIM stylu: 7 Reasons DDD Projects #FAIL//=========================

KONKURS

Rejestracja na 4Dev będzie trwać już tylko do końca marca, a dla czytelników bloga mamy niespodziankę w postaci darmowej wejściówki.

Zasady są proste: wygrywa osoba o największej ilości komentarzy pod postami na moim blogasku. Chodzi oczywiście o posty wystawione przed ogłoszeniem konkursu:0 Zgłoszenia wraz z linkami do komentowanych postów przysyłajcie na maila podanego w sekcji "o mnie".

Proszę o udział tylko tych z Was, których potencjalne szanse na przybycie na konferencję wynoszą 99% (obecność sprawdzę osobiście;)

4 komentarze:

pnowicki pisze...

witaj, czy mógłbyś podać link do jego bloga lub artykułów związanych z inżynierią oprogramowania?

Sławek Sobótka pisze...

Widzę, że coś się zepsuło z blogaskiem
http://codebetter.com/blogs/gregyoung/default.aspx

Dalej mamy stronę o cqrs: http://cqrsinfo.com/

Prezentacje na infoq:
http://www.infoq.com/author/Greg-Young
http://www.infoq.com/author/Gregory-Young

Prezentacje na oredev
http://oredev.org/2010/speakers/greg-young

Grupę DDD http://domaindrivendesign.org/discussion

Sławek Sobótka pisze...

Panie i Panowie, termin konferencji coraz bliżej (a mamy jeszcze proces formalny) zatem konkurs kończymy dziś o północy!

Sławek Sobótka pisze...

Ta Da Da Daa

Laureatem konkursu został Rafał J. z łączną liczbą komentarzy: 5.

Gratulacje i do zobaczenia w poniedziałek:)

http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=jamroz+site:http://art-of-software.blogspot.com/&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest