niedziela, 2 września 2012

DDD w Łodzi

W imieniu swoim jak i liderów Łódzkiego JUGa zapraszam w najbliższy wtorek (4 września) o godzinie 18:30 na prezentację poświęconą Domain Driven Design.

Prezentacja będzie dosyć ogólna i nie jest związana ściśle z Javą, tak więc zapraszamy entuzjastów różnych technologii.

Strona wydarzenia
Dyskusja na grupie Łódzkiego JUG

//===============================

Prezentacja dostępna na prezi.com.
Prezentacja będzie koncepcyjnym rozwinięciem technik, o których mówiłem goszcząc w Łodzi ostatnim razem: Przewodnik strukturyzacji architektury systemu. 10,5 klasycznych technik programistycznych leżących u podstaw nowoczesnej inżynierii oprogramowania

2 komentarze:

Paweł Michalski pisze...

Prezentacja była oczywiście świetna. Zaskoczyło mnie to, w jak wielu momentach można było się świetnie bawić. Ale chciałbym poruszyć temat nadchodzącej prezentacji z drogi od juniora do guru, którą miałem już okazję wysłuchać w Wawie, podczas Confitury (Michał Bartyzel polecał;)). Podczas jej trwania (na youtubie już są filmy) poruszyłeś sporo ciekawych wątków, których nie rozwinąłeś, bo zbrakło czasu. Natomiast sporo z tego o czym mówiłeś było albo już mi znane, albo proste do wydedukowania. Stąd moja prośba, abyś na kolejnym łódzkim JUGu, przedstawił jakąś dłuższą wersję tej prezentacji :) Aby osoby, które już jej słuchały, dowiedziały się możliwie jak najwięcej pasjonujących nowości :)

Sławek Sobótka pisze...

Zastanawiałem się właśnie jaką narrację dobrać do prezentacji... może trwać ona konferencyjne 50 min jak również wykładowe 2h czy nawet warsztatowe 2 dni:)

Zrobimy to po prostu adaptacyjnie: grupa określi ile czas chce zainwestować w spotkanie a ja wykorzystam go aby zdążyć z "najlepszymi kawałkami", które za każdym razem gdy pokazuję tę prezentacją "grają" oraz dodam nieco nowych elementów.